Trasy

Trasy

Sdílení cest s obytným autem či karavanem je důležitou součástí komunikace mezi novodobými nomády. Představit svůj poslední výlet, co na něm bylo skvělé, na co si dát pozor, co určitě nedělat, může inspirovat nebo i pomoct ostatním. Kapitola o trasách bude rozdělena na tři skupiny: na "víkendové" (tedy klasicky pod pátku do neděle), na "prodloužené víkendy" (když se např. díky svátkům podaří urvat trochu delší období volna) a "dovolenkové", tedy ty šťastné - "mnohodenní". Jsme s manželkou stále ještě lidé zatažení do pracovního procesu a tak nám toto rozdělení připadalo nejvíce logické, protože nás pracujících asi bude víc :-)

Snimek3  Snimek2  Snimek1

Samozřejmě zde není popis všech výletů, které s naším Dodíkem děláme. Někdy trávíme víkend "flákacím způsobem", tedy že někam zajedeme, zaparkujeme a ani se nehneme. Někdy jedeme trasu dost podobnou některé z popsaných a někdy se prostě stane, že není ani moc co zajímavého popisovat. Což ovšem neznamená, že by tyto cesty nepřinášely relaxaci, odpočinek, sem tam nějaký sport a pohodu. Jen by články o nich byly stále stejné. Jezdí se přeci celý rok !

Rv-year   

Každý lovec má svojí stěnu s trofejemi. Tady je ta naše. Vlajky navštívených zemí, resp. zemí navštívených až s Dodíkem. V minulosti jsme se zapůjčenými obytňáky byli i leckde jinde.

Vlajky

Co vás zajímá?

Kontakty na nás

Náš parťák obytňák

Jirka a Jana
Praha

jiri.pm@seznam.cz