Pravidla pro tyto stránky

Read-visitors-book-antic-cover-visitor-log-book-register-login-notebook-record-guest-signin-register-book-high-quality-ideal-for-offices-hotels-volume-13-visitors-registration-book-ebooks-textbooks-1-638 Tyto stránky jsou čistě osobní, nevýdělečné a slouží pouze pro osobní potřebu. V článcích i zde v komentářích mohou použité obrázky, symboly, ikony, slova či termíny a názvy mít charakter produktu chráněného registrovanou ochrannou známkou a jsou vlastněny jejich právními vlastníky. Veškeré uváděné informace jsou bez záruky a platné ke dni zveřejnění článku. Názory čtenářů v této návštěvní knize vyjadřují jejich osobní postoj a provozovatel těchto stránek za ně nenese odpovědnost. Dále si vyhrazujeme právo smazat příspěvěk, který obsahuje explicitně urážlivé, diskriminační či zvláště dehonestující kometáře k ostatním čtenářům, výrobcům, produktům, apod. 

 

Návštěvní kniha aneb napište nám

z IP 178.255.168.*** | 5.5.2018 08:49
Zdravím,  sledujeme vás ,moc se nám vaše stránky líbí. Také jezdíme velmi podobným stylem jako vy,  letos byl bohužel zatím jenom jeden výjezd ze zdravotních  důvodů. Jestli si mohu dovolit vám poradit s jihem Moravy,  která je naší nejoblíbenější, tak dnes jsou ve Hnanicích u Znojma otevřené sklepy. Velmi dobrá akce, cca 20 otevřených sklepů asi do 19.00,po stupně hrajou 4 cimbálovky.  My tam jezdíme pravidelně,  letos bohužel vynecháme. Pokud se rozhodnete tam jet,  krásné stání je na konci obce za točnou autobusu vlevo na zrekostruovanou polní cestu v krásné aleji.
Zdravím a přeji krásný prodloužený víkend,  tiše vám budu závidět.
Vladimír Klecan, Strakonice
z IP 151.35.49.*** | www.bydlikemevropu.com | 29.8.2018 20:34
Ahoj Jirko a Jano
  Předem moc děkuji za návštěvu u nás v našem pojízdném domově. Jsem moc rád, že se ti u nás líbilo a co se týká předávání zkušeností, tak jsme rádi, že naše poznatky můžeme předat dalším karavanistům, jednak prostřednictvím našich stránek, přes imeil nebo osobním kontaktem.  Přejeme tobě i tvojí manželce aby jste s Vaším Dodíkem prožili spoustu nádherných zážitků při cestování jak po vlastech českých ale i Evropě.
    Zdeněk a Bobeška
z IP 194.96.250.*** | 3.10.2018 20:43
Ahoj,
vdaka za super clanok. Tak ako ine sluzi ako inspiracia a pribudlo mi vela miest v google mapach (Pobaltie chceme ist najblizsie leto).

Len zopar komentarov k Polsku (boli sme tam tento rok)...
Bezohladni soferi... mal som prave opacnu skusenost. Je pravda ze sme jazdili "bocne cesticky" a nie hlavne tahy, tak mozno preto. Jazdia rychle a obiehaju vsade (tam kde by som nikdy neobiehal) ale ked sme sli pomaly nikto netrubil, ked som v meste na dvojprudovke vyhodil smerovku hned sa otvorilo miesto a pod. Alebo nas rutiac sa obehne poliak a potom je pred nami cyklista a poliak spomali a caka aby ho mohol obehnut tak aby nesiel natesno. A kludne tak ide 200m. Skor to bolo "fast & furious" ale nie agresivne.
Na spanie v Polsku odporucam nabuduce hodit do Google "parking lesny".

Ploty sme si vsimli aj my ale kedze sme sli zo Slovenska tak presne naopak :)
Ploty sice vsade ale iba muriky bez vyplni. A otvorene brany.

K vodovahe.... viz. aplikacia Truma App pre Android. Ma "vodovahu" ktora ukaze centimetre pre kazde koleso. Perfektne.
z IP 2a00:1028:9943:*** | 6.11.2018 18:47
Ahoj, docela náhodou jsem narazil na vaše stránky, a to na cestopis z Pobaltí. Zaujal mne proto, že jsme tam letos byli také, v době kdy jste vy vrátili, tak my jsme vyráželi. Musím jen potvrdit, že jsou to krásné země a když si odmyslím tu děsnou placku, tak i krásná příroda. Naše trasa byla částečně podobná té vaší.
My jezdíme už od roku 2010, teď už jen samy s manželkou. Pokud bych mohl doporučit další cíle, které stojí za delší cestu, tak určitě Skandinávie, Francie, Skotsko. Karavaning je návyková záležitost, a tak přeju hodně a hodně krásných zážitků a bezpečných kilometrů ať u nás v Čechách, tak kdekoli na světě.
Petr a Jitka

Co vás zajímá?

Kontakty na nás

Náš parťák obytňák

Jirka a Jana
Praha

jiri.pm@seznam.cz