10.10.2018 - Znáte stůl Tailgater?

Asi každý uživatel obytného auta  sebou vozí nějaký ten kempingový nábytek. Skládací židle či křesla, no a nějaký ten stolek. A asi každý se někdy (nebo i často) potkává se situací, že zastavuje jen nakrátko a zápasí s dilematem, jestli zastávka stojí za to vlézt do garáže nebo dvojité podlahy, křesla vytáhnout a stůl smontovat. Vždyť za chvilku zase pojedeme dál ! Našel jsem docela zajímavý stolek, který ve spojení třeba se dvěma malými rybářskými stoličkami může řešit otázku rychlého "operativního" posezení. Celým jménem se nazývá 

The Tailgater Tire Table

Tailgater-01

Je to jednoduché, lehké a snadno instalovatelné zařízení. V USA se prodává všude možně za cenu okolo 140USD ale věřím, že se dá sehnat i v Evropě (třeba přes Amazon) a pro spoustu šikovných nomádů to je i věc snadno podomácku vyrobitelná. Celé to vypadá asi takto:

Tailgater-02

Může být uschován všude možně, je totiž velmi skladný. Přitom pevný a má i vysokou nosnost. Třeba bedna s nářadím pro něj není vůbec žádný problém. No a po zastavení ho jen vyndáte, nasadíte na pneumatiku a případně sklopíte nohu. Dvě sedátka a hotovo během pár vteřin. Mám tu i hezké video, které natočil James pro svůj úspěšný web www.thefitrv.com. Stůl má i vlastní webové stránky: https://www.tailgatertiretable.com/

V podstatě je to takový "chlapský" stolek, když je potřeba sem tam i něco opravit a tu opravovanou věc si na nějakou spolehlivou a pevnou podložku položit. Vlastně to docela vidím: dva obytňáky, zaparkované markýzami k sobě. Pod markýzou normální kempingový stůl, u něj dvě dámy, nějaké to kafíčko, hovory o dětech a receptech. U vedlejšího menšího kempingovém stolku si hrají děti. A na druhé straně jednoho z aut, tedy daleko od centra dění, stolek Tailgater. U něho na rybářských stoličkách dva chlapy, na stolku nějaké nářadí a rozebraný třeba rozdělovač. A taky dvě sklenky s Fernetem.... :-)

Takže, kdo hledáte nějaký praktický, lehký a přitom velmi odolný stůl pro každodenní používání, neváhejte a objednejte si ho nebo se chopte materiálu, nářadí a pusťte se do výroby !

Tailgater-03

Co vás zajímá?

Kontakty na nás

Náš parťák obytňák

Jirka a Jana
Praha

jiri.pm@seznam.cz